Gramatyka Antoni (1841-1922) "Pejzaż"

  • Cena wywoławcza: 22 000 zł
  • Estymacja:

olej, płótno; 36 x 51 cm;

sygn. l. d.: A. Gramatyka;

na odwrocie nalepka galeryjna

Proweniencja: