Gostomski Zbigniew (ur. 1932) "Drzwi"

  • 3 100 zł

  • Datowanie: 2001 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Z Gostomski 2001" (ołówkiem)
  • Technika: technika mieszana/papier
  • Wymiar: 34 x 27,7 cm w św. p-p.