Górski Stanisław (1887-1955) "Baca"

  • 3 100 zł

  • sygnatura: sygn. l. d.: "St. Górski"
  • Technika: pastel / karton
  • Wymiar: 33 x 22,7 cm w świetle ramy

Proweniencja: