Górski Stanisław (1887-1955) "Baca" - poz. katalogowa 13

  • Cena wywoławcza: 2 500 zł
  • Estymacja: 3 000 - 4 000
  • sygnatura: sygn. l. d.: "St. Górski"
  • Technika: pastel / karton
  • Wymiar: 33 x 22,7 cm w świetle ramy

Proweniencja: