Getz Leon (1896-1971) "Miasto nocą"

  • 3 000 zł

  • Datowanie: 1964 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "L.GETZ.64"
  • Technika: akwarela/papier
  • Wymiar: 29,2 x 64 cm w świetle ramy