Getz Leon (1896-1971) "Miasto nocą", 1964 - poz. katalogowa 33 - XX aukcja: sztuka dawna

  • Cena wywoławcza: 2 000 zł
  • Estymacja:

akwarela, papier; 29,2 x 64 cm w świetle ramy;

sygn. i dat. p. d.: L.GETZ.64

Estymacja 2 500 - 3 500

Proweniencja: