Eibisch Eugeniusz (1895-1987) "Pejzaż"

  • 14 200 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "eibisch" (częściowo czytelnie)
  • Technika: olej/płyta
  • Wymiar: 32,5 x 48 cm w św. p-p.

Proweniencja:

- kolekcja kompozytora Zygmunta Mycielskiego