Duda-Gracz Jerzy (1941-2004) "Obraz 2024" - poz. katalogowa 16

  • Cena wywoławcza: 9 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 2004

olej, płyta; 11,2 x 8,5 cm w świetle ramy;

sygn. i dat. l. d.: D.G./04·;

opisany na odwrocie: Jerzy Duda-G / 2024/2004

Estymacja 17 000 - 25 000

Proweniencja:

kolekcja rodziny artysty