Duchowski Mirosław (ur. 1948) "Transformacja (D) 2", 1985

  • 9 800 zł

  • Datowanie: 1985 r.
  • Technika: olej/pianka lateksowa
  • Wymiar: 167,8 x 95,5 cm

na odwrocie: "MIROSŁAW DUCHOWSK / -DUCH- / HIRSZFELDA 12/31 / WARSZAWA-POLAND / TRANSFORMACJA (D) 2 1985 / (LATEX)"