Domański Wiesław (ur. 1957) "Łucznik", 2018

  • 5 900 zł

  • Datowanie: 2018
  • sygnatura: sygn. z tyłu: "DOMAŃSKI", sygn. na kamieniu: W. "Domański"
  • Technika: brąz, kamień
  • Wymiar: wys. z podstawą ok. 52,5 cm; wys. bez podstawy: ok. 37 cm