Domański Wiesław (ur. 1957) "Liść", 2018

  • 11 100 zł

  • Datowanie: 2018 r.
  • sygnatura: sygn. i oznaczenie edycji u dołu: "DOMAŃSKI 1/12/2"
  • Technika: brąz, granit
  • Wymiar: wys. z podstawą ok. 60 cm; wys. bez podstawy: ok. 56,5 cm