Dłużniewski Andrzej (1939-2012) "Kompozycja geometryczna"

  • 7 400 zł

  • Datowanie: 1988 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "A. Dłużniewski 88" (ołówkiem)
  • Technika: technika własna
  • Wymiar: ok. 48 x 48,5 cm