Dębski Zbigniew (ur. 1954) "Kompozycja"

  • 1 350 zł

  • Datowanie: 1983 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Z·W·DĘBSKI· II·1983·"
  • Technika: tusz, gwasz/papier
  • Wymiar: 53,7 x 61,8 cm

Proweniencja: