Dalí Salvador (1904-1989) "Z cyklu: Nasze dziedzictwo historyczne, 1975, Król Salomon"

  • 7 400 zł

  • Datowanie: 1975 r.
  • sygnatura: sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
  • Technika: sucha igła, szablon, papier bawełniany Arches
  • Wymiar: ok. 56,3 × 39,8 cm (odcisk płyty), ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "392/400" (ołówkiem);

znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE"

wydawca: Leon Amiel, Paryż

Literatura:

Albert Field: s. 101, nr 75-4, A;

Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: ss. 237-238, nr 756

Biografia: Dali Salvador (1904-1989)