Dalí Salvador (1904-1989) "Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela" - poz. katalogowa 38

  • Cena wywoławcza: 6 000 zł
  • Estymacja: 7 000 - 10 000
  • Datowanie: 1973 r.
  • sygnatura: sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
  • Technika: litografia/japoński papier czerpany
  • Wymiar: ok. 75 × 53 cm

bez tytułu, wg Bretona/Despreza: XXII;

monogram wiązany p. śr. na płycie: "GDALI" z koroną i krzyżem

oznaczenie egzemplarza l. d.: "EA 13/50" (ołówkiem)

Literatura:

Albert Field: s. 173-174, nr 73-7, L.

Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: s. 153-155, nr 1416.

Biografia: Dali Salvador (1904-1989)