Dalí Salvador (1904 -1989) "Z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela"

  • 7 100 zł

  • Datowanie: 1973
  • sygnatura: sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
  • Technika: litografia, gwasz, japoński papier czerpany
  • Wymiar: ok. 75,8 × 53,5 cm

bez tytułu, wg Bretona/Despreza: LXXXVII;

oznaczenie egzemplarza l. d.: "E.A" (ołówkiem);

wydawca: Éditions Celami, Genewa

* doliczana opłata droit de suite

Biografia: Dali Salvador (1904-1989)