Dalí Salvador (1904-1989) "Wiara, która słabnie, z cyklu: Witraże, Znaki wiary" - poz. katalogowa 42

  • Cena wywoławcza: 7 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 1973

litografia barwna, bawełniany papier welinowy;

40 x 40 cm (kompozycja); 64,7 x 47,8 cm (arkusz);

sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem);

oznaczenie egzemplarza l. d.: AP 3/50 (ołówkiem)

Estymacja 8 000 - 10 000

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Barcelona

Wydawca:

Carpentier (Editions Celami), Genewa.

Druk: Atelier Grapholith, Paryż.

Literatura:

Albert Field: s. 177, nr 74-5, I.

Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; II: s. 161, nr 1462.

Biografia: Dali Salvador (1904-1989)