Dalí Salvador (1904-1989) "Odyseusz i syreny"

  • 9 000 zł

litografia barwna, papier; 62,7 x 48,3 cm w św. p-p.;

sygn. p. d.: Dali;

oznaczenie edycji l. d.: 4/195;

sucha pieczęć z monogramem l. d.: DALI;

na odwrocie nalepka z drukowanym napisem: Salvador Dali / Ulisse Ele Sirene 1974. / Farblithographie – Barwna litografia / Auf Bütten 4/195. Handsigniert, Dali Stempel.

Proweniencja:

Biografia: Dali Salvador (1904-1989)