Dalí Salvador (1904-1989) "Era atomowa, z cyklu: Historia Don Kichota z La Manchy" - poz. katalogowa 43

  • Cena wywoławcza: 6 000 zł
  • Estymacja:

litografia barwna, papier; 58 x 46 cm (kompozycja); 71,6 x 51,5 cm w św. p-p. (arkusz);

sygn. p. d.: Dali;

oznaczenie edycji l. d.: 18/300;

sygn. i dat. z płyty l. d. (w kompozycji): 1957 Dali;

na odwrocie kartki z informacjami o pracy w języku niemieckim

Estymacja 8 000 - 12 000

Proweniencja:

Literatura:

Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; s. 1117.

Biografia: Dali Salvador (1904-1989)