Chagall Marc (1887-1985) "Mistyczne Ukrzyżowanie"

  • 3 100 zł

  • sygnatura: sygn. na płycie: "1950 [?] Chagall / Marc"
  • Technika: litografia barwna, papier
  • Wymiar: 37 x 53 cm w św. p-p. (arkusz); ok. 36 x 51,5 cm (odcisk płyty)

na odwrocie nalepka z informacjami o pracy: "Artist: Marc Chagall / Title: Mystical Crucifixion (1950) / Medium: Lithograph / Impressions: 1000 Signed: In the plate / Printed by Galerie Maeght, Paris, 1950. / DLM [Derrière le Miroir] No 27/28.";

Grafika pochodzi z numeru 27/28 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1950 roku.