Braque Georges (1882-1963) "Martwa natura"

  • 3 450 zł

  • Datowanie: ok. 1950 r.
  • Technika: litografia barwna/papier
  • Wymiar: 28,6 x 36,2 cm w św. p-p.

okrągła sucha pieczęć wydawcy l. d.: "J B"

Litografia powstała ok. roku 1950 na podstawie obrazu Georges’a Braque’a z roku 1933. Wydana została we Francji na papierze Velin w nakładzie 1000 egzemplarzy przez galerię Jeanne Bucher (wspólnym nakładem z galerią John Becker-Nowy York).