Blum-Kwiatkowski Gerard Jürgen (1930-2015) "Kompozycja z kwadratów" - poz. katalogowa 35 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 7 000 zł
  • Estymacja:

akryl, sklejka; 76 x 38 cm;

sygn. na odwrocie: Jürgen Blum

Estymacja: 15 000 - 20 000

Proweniencja: