Bielecki Władysław (1896-1942/43?) "Wawel od strony południowej" - poz. katalogowa 21

  • Cena wywoławcza: 1 200 zł
  • Estymacja: 1 800 - 2 200
  • Datowanie: 1927 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Wł. Bielecki del. et imp. 927"
  • Technika: drzeworyt barwny
  • Wymiar: 32 x 27,8 cm w św. p-p.

napis autorski l. d.: "Wawel od strony południowej / oryginalny drzeworyt/."