Bick-Bagińska Izabela (ur. 1970) "Duża litera" - poz. katalogowa 60

  • Cena wywoławcza: 1 500 zł
  • Estymacja: 1 800 - 2 300
  • Datowanie: 1997 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "IZA BICK 1997 / DUŻA LITERA"
  • Technika: olej/płyta
  • Wymiar: 30 x 30 cm