Besnard-Fortin Jeanne (1892-1978) "Łódki w prowansalskim porcie" - poz. katalogowa 16

  • Cena wywoławcza: 1 800 zł
  • Estymacja: 3 000 - 5 000
  • Datowanie: 1932 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "JBesnard / Fortin 32"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 38 x 55 cm