Abakanowicz Magdalena (1930-2017) "Universum" - poz. katalogowa 1

  • Cena wywoławcza: 0 zł
  • Estymacja: 6 000 - 12 000
  • Datowanie: 2003 r.
  • sygnatura: sygn., dat. i opisany p. d.: "(UNIVERSUM) 2003 M Abakanowicz" (ołówkiem)
  • Technika: tusz chiński lawowany/papier
  • Wymiar: 29,6 x 41,6 cm

LICYTUJ TERAZ

na odwrocie nalepka z opisem: "Abakanowicz Magdalena / „Universum 2003” / tusz chiński lawowany / 30 x 42"