Abakanowicz Magdalena (1930-2017) "Tors, z teki Katarsis" - poz. katalogowa 37

  • Cena wywoławcza: 4 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 1985

litografia, papier ze znakiem wodnym; ok. 64 x 48,3 cm (kompozycja), 75,3 x 56,2 cm (arkusz);

sygn. i dat. p. d.: M. Abakanowicz 85;

oznaczenie edycji l. d.: 23/100

Estymacja 7 000 - 9 000

Proweniencja:

Wydawca:

Fattoria di Celle, Edizioni della Bezuga, Florencja.

Praca wystawiana:

A Walking Lesson: Abakanowicz / Markowski, Galeria Green Point Projects, Nowy Jork, listopad-grudzień 2017.