Projekt okładki
Baran Tomasz (1985-)
ID: 3015
30,5 x 42,6 cm
technika własna, akryl/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "Tomasz / Baran / 2012"
Datowanie
2012
oznaczenie na odwrocie: "2 / 9"