Kompozycja abstrakcyjna, 1987

ID: 4467

Proweniencja

58,5 x 38,8 cm w świetle ramy

technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. Hałas · 87" (tuszem)

Datowanie

1987