Epifania

ID: 3849

16 000 zł

140 x 85 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "WŁADYSŁAW PODRAZIK 2005/6 / EPIFANIA / OLEJ - 140 X 85"

Datowanie

2005/2006