Pejzaż z Ornans

ID: 865

76,4 x 90 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. g.: "W. de Terlikowski - 17"

Datowanie

1917

Proweniencja:

– opisany na blejtramie: Terlikowski 1917 - Paysage à Ornans -;

– kartka z drukowanym napisem w j. francuskim: W. de Terlikowski / „Paysage á Ornans” / Huile sur toile. / … 76 I/2 x 0,90. / Signé et daté en haut á gauche: W. de Terlikowski - I7. / appartient au Docteur Henri Laugier, Paris / No 23; odręcznie dopisane: 1917; n… 82 / …;

– oznaczenie: 503 No 82.