Parkowa aleja

ID: 12

10 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

23,7 x 33 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: J. ZUCKER.

Obraz posiada certyfikat autentyczności galerii Maison des Arts (Nowy Jork).

na odwrocie nalepka z oznaczeniem: 127