Kanarek
Tchorek Karol (1904-1985)
ID: 1066
67,7 x 28 x 3,5 cm
płaskorzeźba, drewno
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "KAROL TCHOREK 1974"
Datowanie
1974