Zapis barwny

ID: 1349

ok. 38 x 56,7 cm (arkusz); 24,6 x 35,4 cm (odcisk płyty)

akwaforta, akwatinta/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati – Haubenstock 72" (ołówkiem)

Datowanie

1972

oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)