Z cyklu: Po 50 latach surrealizmu

ID: 3861

7 100 zł

ok. 30,3 × 40 cm (odcisk płyty); ok. 49 × 65,8 cm (arkusz)

akwaforta, ręcznie pokolorowana szablonem, typografia/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí"

Datowanie

1974

David

CENA : 6 200 zł