Z cyklu: Boska komedia, 1960-64 Raj, Pieśń V, Nowe oblicze Beatrycze

ID: 723

ok. 30,4 × 21,5 cm w św. p–p.

drzeworyt barwny/papier bawełniany Rives

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (niebieską kredką)

Datowanie

1960 - 64

oznaczenie egzemplarza l. d.: 50/150 (niebieską kredką)

Literatura:

Albert Field: ss. 189–200, Heaven Canto 5;
Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 102–114, nr 1110.

David

CENA : 6 200 zł