Wspomnienia ostatniego lata

ID: 3877

Proweniencja

36,7 x 27,9 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

napis u dołu: "THE MEMORIES (BITTER) OF THE LAST SUMMER"; na odwrocie: "138 / Image No. 138 Print No. 23/50 / Image Date 1977 / Date Printed 1977 / © Jan Saudek / 80.518 I"