Ukryta

ID: 3897

Proweniencja

37,1 x 27,8 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "7 [w kole] #122 / Print No. 23/50 Image No. /22 / © Jan Saudek / 1975 / saudek.024.3.14 1980.315 II / 65987"