Tory kolejowe

ID: 3905

Proweniencja

20,5 x 28,8 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN / SAUDEK"

na odwrocie: "# 65 / Image No. 65 / Print No. 25/50 / Image Date 1969 / Date Printed 1982 / © Jan Saudek 1982 / 87753 / 82.677 II; oznaczenie: 30 [w kole]"