Tab + cd

ID: 3509

62,7 x 48,7 cm w świetle ramy

linoryt/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Antoni Starczewski 1969" (ołówkiem)

Datowanie

1969

oznaczenie edycji u dołu: "1/50'" (ołówkiem); napis l. d.: "Tab +cd"

David

CENA : 6 200 zł