Tab + cd
Starczewski Antoni (1924-2000)
ID: 3509
62,7 x 48,7 cm w świetle ramy
linoryt/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Antoni Starczewski 1969" (ołówkiem)
Datowanie
1969
oznaczenie edycji u dołu: "1/50'" (ołówkiem); napis l. d.: "Tab +cd"