Szczur i słoń

ID: 4756

Proweniencja

Galerie-F, Kranenburg

35,2 x 29 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta ręcznie podmalowana

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "Chagall"

Cramer P., Marc Chagall, Catalogue raisonné, Geneva: Listed and illustrated as nr 22/87.