Souvenir de voyage

ID: 4900

3 000 zł

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "Magritte" (w kompozycji); sygn. z płyty p. d.: "Magritte" (pod odciskiem)

oznaczenie egzemplarza l .d.: "71/100" (ołówkiem);

napis tłoczony l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris";

znak tłoczony p. d.: "EDIZIONI ARO D’ARTE"

Do pracy dołączony certyfikat AROarte z 1989 roku.

David

CENA : 6 200 zł