Siły natury

ID: 3925

Proweniencja

26,8 x 19,2 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN / SAUDEK"

na odwrocie: "# 64 / Image No. 64 / Print No. 23/50 / Image Date 1971 / Date Printed 1982 / © Jan Saudek 1982 / 178.029.3.14 82.0[?]35 I"