Sen Jana

ID: 3899

Proweniencja

38 x 26,8 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "131 [w kole] / NUMBER OF PRINT 10 NUMBER OF ALL PRINTS MADE FROM THIS NEG. 50 / 1977 © JAN SAUDEK 130 00 Praha 3 Československo / “Jan’s Dream” / 1977 97/I"