Saudek i synowie I

ID: 3881

Proweniencja

30,1 x 24,2 cm

fotografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK / with his 1st & 2nd sons"

na odwrocie: "Image No. 56 Print No. / Image Date 1980 Date Printed 1980 / © Jan Saudek / 80. 502 I"