Saudek i synowie

ID: 3895

Proweniencja

30 x 40 cm

fotografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "Image No. 59 / Print No. 22/50 # 59 Image Date Date Printed 1983 / © Jan Saudek / 1983.258 I"