Ptak i jego gniazdo

ID: 4334

Proweniencja

36,3 x 54 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia/papier

Sygnatura

sygn. z płyty [?] p. d.: "G Braque"

na odwrocie oprawy pieczęć firmy ramiarskiej

David

CENA : 6 200 zł