Psychodeliczny grzyb, z cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973
Dalí Salvador (1904-1989)
ID: 4288
ok. 75,8 x 54 cm (arkusz)
litografia barwna/japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)
Datowanie
1973
Stan zachowania: zagięcia papieru
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona
oznaczenie edycji autorskiej l. d.: "E A" (ołówkiem);
monogram wiązany p. d. na płycie: "DALI"