Przy goleniu

ID: 3887

Proweniencja

29,1 x 21,5 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "55 [w kole] / Print No 23/50 Image No 55 / © Jan Saudek / 23/50 1979.713 I"