Portret chłopca

ID: 3885

Proweniencja

29,9 x 24,2 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "# / 58 / Image No. 58 Print No. 26 [?]/50 / Image Date 1970 Date Printed 1984 / © Jan Saudek / 84.433 XLIV oraz wzdłuż prawej krawędzi: No 13 1[w kole]"