Początek

ID: 3879

Proweniencja

25,6 x 36,1 cm (wym. papieru)

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "Image No. 71 Print No. 22/50 / Image Date 1975 Date Printed 1979 / © Jan Saudek / 71 / 22/50 / 1979.117 I"